Top
Spoľahlivý agent kupujúceho je tu vždy pre vás!

Spoľahlivý agent kupujúceho je tu vždy pre vás!

Zdieľajte článok na:

Ak si chcete kúpiť byt a ste príliš zaneprázdnení alebo unavení z neúspešného a dlhotrvajúceho hľadania, prichádza do úvahy obrátiť sa na agenta kupujúceho. Ten vás za províziu zastúpi pri hľadaní nového bytu a vám ostane viac času na rodinu, koníčky či prácu.

Uponáhľaná generácia

V dnešnej neľahkej dobe má málokto dostatok času a trpezlivosti hľadať si nový byt alebo dom. Vysnívanú nehnuteľnosť v dôsledku nedostatku času tak môžete hľadať aj celé mesiace a stále bez úspechu. V tomto momente prichádza na scénu agent kupujúceho, ktorý všetky potrebné záležitosti vybaví za vás a zostane vám tak čas na deti, na koníčky, na čokoľvek.

Nájde, zistí, vybaví

S agentom kupujúceho je kúpa bytu jednoduchšia a pohodlnejšia. Úspora času a efektivita vybavovania potrebných náležitostí vám ušetrí vrásky. Pri agentovi kupujúceho môžete staviť na jeho odbornosť, profesionalitu a môžete sa spoľahnúť na jeho prehľad na realitnom trhu. Vy tak nemusíte tráviť celé hodiny hľadaním ponúk na internete a dúfať, že sa objaví vami vysnívaná nehnuteľnosť a nikto vám ju nevyfúkne.

Nielen čas, ale i peniaze

Čas sú peniaze. Za služby agenta kupujúceho síce zaplatíte, no v konečnom dôsledku stále ušetríte. Čas strávený hľadaním nehnuteľnosti a čas doslova zabitý návštevou nevyhovujúcich bytov a domov môžete stráviť napríklad radšej s rodinou. Zatiaľ čo vám váš realitný profesionál nájde to pravé riešenie.

Obráťte sa na mňa

Ako realitný profesionál s praxou mám široký prehľad o aktuálnej ponuke na trhu a viem efektívne vyhľadávať nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek. Ak máte záujem využiť moje služby pri hľadaní a kúpe vášho nového bytu  alebo domu, neváhajte a kontaktujte ma. Teším sa na stretnutie a spoluprácu!

Kontaktujte ma hneď teraz.