Top
Najlepšie štartovacie riešenie pre mladých je 2-izbový byt

Najlepšie štartovacie riešenie pre mladých je 2-izbový byt

Zdieľajte článok na:

Chystáte sa s partnerom založiť si vlastnú domácnosť alebo sa osamostatniť? 2-izbový byt vám ponúkne dostatok priestoru aj súkromia! Pozrite sa spolu s nami na výhody 2-izbových bytov.

Konečne sami

Bývanie počas štúdia na vysokej škole s kamarátmi či bývanie u rodičov nie je z dlhodobého hľadiska práve najvhodnejšie riešenie. Povedzme si úprimne, úspora financií je niekedy fajn, no časom by ste sa možno s ostatnými navzájom nezniesli. V takejto situácii sú často vyhľadávané práve 2-izbové byty.

Ani veľký, ani malý

2-izbový byt ponúka dokonalé riešenie pre mladých ľudí za relatívne dostupnú cenu. Ak chcete mať útulný byt, no potrebujete viac priestoru než len jednu miestnosť, dvojizbový byt je ideálnym riešením. Jedna z miestností (obývacia) vám skvele poslúži ako denná časť a z druhej si jednoducho vytvoríte spálňu. Prípadnú návštevu tak môžete vždy pohodlne usadiť v obývačke a neupratanú spálňu môžete jednoducho skryť.

Najväčší dopyt je práve po 2-izbových bytoch vďaka ich dispozičnému riešeniu a vhodnému pomeru cena – veľkosť. Majitelia týchto bytov sú si však dnes dobre vedomí veľkého počtu záujemcov o ne a aj preto ich ceny dnes rastú.

Investícia do budúcnosti

Ak sa rozhodnete pre kúpu 2-izbového bytu v Bratislave, verte, že sa vám to oplatí. V budúcnosti takýto byt veľmi jednoducho prenajmete alebo predáte. O 2-izbové byty nemajú záujem len mladé páry, ale aj starší manželia s odrastenými deťmi a jednotlivci túžiaci po vlastnom priestore.

Máte záujem o prenájom 2-izbového bytu? Alebo ste majiteľ, ktorý chce svoj byt prenajať ľuďom zakladajúcim si novú domácnosť? Neváhajte mi napísať, spoločne nájdeme pre vás to najlepšie riešenie!