Top

Veľká chata v rekreačnej oblasti Valkov, na predaj.

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj, veľkú murovanú rekreačnú chatu vo vyhľadávanej časti Domaše-stredisko Valkov obec Bžany.
Chata s orientáciou východ – juh – západ sa nachádza cca 500 m od vodnej nádrže Domaša. Dvojpodlažná a čiastočne podpivničená chata s 13 izbami a príslušenstvom, kuchyne, kúpľne, WC je postavená na pozemku o rozlohe 280 m2.
Na prízemí sa nachádza vstup, obývacia hala s výstupom na terasu, kuchyňa, 2 krát spálňa, kúpelňa a WC. V ľavom krídle chaty je pristavená jedno podlažná budova s 5 miestnosťami a samostatným sociálnym zariadením.
Poschodie tvorí spoločenská miestnosť s výstupom na balkón z ktorého je nádherný výhľad na vodnú hladinu a celé okolie Domaše. Nachádza sa tu kuchyňa, 5 izieb a 2 krát kúpelňa a WC.​
Inžinierske siete: elektrina, pitná voda z vlastnej studne hlbokej 68 m, odkanalizovanie do žumpy s možnosťou napojenia sa na kanalizáciu.
​Výhodou tejto ponuky je výborná lokalita, navštevovanosť strediska Valkov, vlastná studňa. Chata je v pôvodnom stave s možnosťou rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Nehnuteľnosť sa nachádza v rekreačnom stredisku plnom návštevníkov čo umožňuje kúpu chaty aj na sezóne prenajímanie.
Bližšie informácie Vám rada poskytnem pri osobnej obhliadke nehnuteľnosti, alebo v sídle realitnej kancelárie RE/MAX na Laboreckej 17 v Humennom.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, kompletného právneho servisu RE/​MAX, vybavenia úveru a všetkých činností spojených s prepisom energii.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 140 000,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 096-N00320
Stav Pôvodný
Obec Bžany
Okres Stropkov
Kraj Prešovský
Zastavaná plocha 280 m²
Druh objektu Tehlová

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa