Top

Trojpodlažný rodinný dom v obci Jasenov, na predaj.

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka samostatne stojaci rodinný dom s garážou, v obci Jasenov okres Humenné.
Trojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou cca 300 m2 je vo vyhľadávanej lokalite.
Ak chcete bývať alebo podnikať, ste na správnej adrese.

Dom je zmiešanou stavbou postavený z tehál a kvádrov. Pokrytý je rovnou plechovou strechou, zateplený a upravený fasádou. Orientovaný je sever/juh. Stojí na krásnom mierne svahovitom pozemku o rozlohe 1696 m2 z toho je 1099 m2 slnkom zaliata záhrada. Kde domáci majú v zadnej časti záhrady skleník na pestovanie zeleniny a pivnicu v zemi s udiarňou. Na pozemku je postavená samostatne stojaca garáž so skladom na náradie, súčasťou sú spevnené plochy a chodníky. Priestor dotvárajú okrasné stromy a kry.
Dispozícia domu:
1.Nadzemné podlažie: je skôr technické, nakoľko dom nie je podpivničený. Tvorí ho predsieň, vstupná chodba, sklad, garáž, denná izba, práčovňa s WC, technická miestnosť so vstupom na dvor.

2.Nadzemné podlažie: chodba, obývačka, 2 × izba, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s WC.

3.Nadzemné podlažie: je v pôvodnom stave nachádzajú sa tam tri izby, kúpeľňa s WC. Z chodby je výstup na vrchnú terasu s nádherným výhľadom na široké okolie.

Rodinný dom je po čiastočnej rekonštrukcii, v dobrom stave. V dome boli vymenené okná za plastové, vstupné dvere, dlažby, podlahy, dubové schody s nerezovým zábradlím. V kuchyni je nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi: plynovým sporákom /zn. BEKO/ a vstavanou umývačkou riadu /ARDO/. Kúpeľne sú obložené keramickým obkladom so spoločným WC.
7-izbový dom je obytný a hneď po vyplatení kúpnej ceny voľný.
Dom disponuje krásnou záhradou ktorá umožňuje relax, pestovanie zeleniny, alebo rozdelenie parcely s následným odpredajom pre výstavbu rodinného domu.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete, elektrina, voda z obecného vodovodu, plyn, kanalizácia. Vykurovanie domu je ústredné, zabezpečené plynovým kotlom, ktorý ohrieva vodu do zásobníka.
Výhodou rodinného domu je výborná lokalita a blízkosť do mesta. Nízka mesačná réžia/ 2 osoby 120 eur/ Rodinný dom má veľkorysý priestor s ktorým sa dá pracovať. Jednou z možností je vytvorenie troch samostatných jednotiek či už na podnikanie alebo pre bývanie.
Bližšie informácie Vám budú poskytnuté pri osobnej obhliadke nehnuteľnosti, alebo v sídle realitnej kancelárie na ulici Laboreckej 17 v Humennom.
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, kompletného servisu Re/Max, vybavenia úveru a všetkých činnosti spojených s prepisom energií..


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 209 000,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 097-N00524
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Obec Jasenov
Okres Humenné
Kraj Prešovský
Doprava MHD
Zastavaná plocha 386 m²
Vlastníctvo Osobné
Pivnica 1
Rok výstavby 1978
Rok rekonštrukcie 2010
Rok kolaudácie 1980
Počet poschodí objektu 3
Občianska vybavenosť Škôlka
Druh objektu Zmiešaná

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa