Top

Rozostavaná záhradná chata v záhradkárskej oblasti Pokrok v Humennom, na predaj.

Ponúkame Vám na predaj rozostavanú záhradnú chatu v záhradkárskej oblasti Pokrok na Kudlovciach v Humennom. Je situovaná na začiatku záhradkárskej oblasti s pekným výhľadom na časť Humenného.
Zastrešená hrubá stavba je postavená na pozemku o výmere 548 m2. Je pôdorysného rozmeru 7,80 x 8,40 m, prízemná s prístreškom, s využitým podkrovím, zastavaná plocha: 65,52 m2, úžitková plocha:40,08 m2. Podľa projektovej dokumentácie prízemie má tvoriť zastrešená terasa,chodba, kuchyňa, 3 izby, kúpeľňa, práčovňa a schodisko do podkrovia. V podkroví sa majú nachádzať 2 izby, chodba, WC a balkón. Na hranici pozemku je elektrická prípojka a prívod úžitkovej vody. Na konci pozemku sa nachádza kôlňa na náradie, sú tu vysadené ovocné stromy a upravené zeleninové záhony.
Dostavbou vznikne zrubová chata nadštandardných rozmerov, vhodná na relax a oddych počas letnej sezóny, prípadne aj na celoročné bývanie.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 9 500,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 097-N00445
Obec Humenné
Okres Humenné
Kraj Prešovský
Zastavaná plocha 65 m²
Umiestnenie objektu Polosamota
Druh objektu Drevená

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa