Top

Rodinný dom v Pakostove na predaj.

Ponúkame Vám na predaj veľký, kompletne zrekonštruovaný rodinný dom na okraji obce Pakostov, ktorá je vzdialená 24 km od Humenného. Dom je postavený na pozemku s výmerou 153 m2 a predáva sa so záhradou o rozlohe 4.129 m2. Samostatne stojaci murovaný dom je trojpodlažný, nepodpivničený, s plechovou strechou a vzadu pristavanou garážou. Má sedem izieb a príslušenstvo.
Prízemie tvorí chodba, tri izby, kuchyňa s východom na terasu, špajza, WC a garáž. Na poschodí je spálňa s toaletou a šatníkom, dve detské izby, chodba, veľká kúpeľňa spoločná s WC a technická miestnosť so zariadením na rekuperáciu vzduchu. Celé podkrovie rodinného domu tvorí obývacia hala so samostatnou toaletou.
Dom je zrekonštruovaný. Má nové plastové okná a vstupné dvere, nové rozvody elektriny, vody a kúrenia, steny a stropy obložené sčasti sadrokartonom, sčasti dreveným obkladom, drevené interiérové dvere, na podlahe v izbách, chodbách a na schodoch je lepená kobercová krytina. V kuchyni sú kamenné obklady stien, podlaha s podlahovým kúrením, krb na tuhé palivo, kuchynská linka robená na mieru so zabudovanými elektrospotrebičmi. V kúpeľni je parný hydromasážny sprchovací box a dvojmiestna vírivá vaňa. Zariadenie domu je zahrnuté v cene.
Dom je napojený na inžinierske siete: elektrina, voda z vlastnej studne, odkanalizovaný je do žumpy, vytápanie je zabezpečené krbom a ústredným kúrením s kotlom na tuhé palivo a elektrinu.

Bližšie informácie o tejto nehnuteľnosti budú poskytnuté záujemcom pri osobnej obhliadke.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 85 000,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 097-N00451
Stav Kompletná rekonštrukcia
Obec Pakostov
Okres Humenné
Kraj Prešovský
Doprava Cesta, Autobus
Zastavaná plocha 160 m²
Vlastníctvo Osobné
Pivnica 1
Počet poschodí objektu 2
Občianska vybavenosť Škola, Škôlka
Druh objektu Tehlová

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa