Top

Rodinný dom v obci Kamienka pri Humennom, na predaj.

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka rodinný dom, v obci Kamienka obklopenou krásnou prírodou, ktorá je vzdialená 10 km od Humenného.
Rodinný dom s garážou bol skolaudovaný v roku 1992 stojí na parcele o rozlohe 882 m2, z toho záhrada o rozlohe 733 m2. Dvojpodlažný, čiastočne podpivničený rodinný dom je postavený z tehál, má sedlovú strechu pokrytú eternitom, orientovaný sever-juh.​
Dispozícia domu:​ Prízemie tvorí garáž so vstupom do domu, chodba, sklad, práčovňa, pivnica, technická miestnosť s východom na zadný dvor rodinného domu. Prvé podlažie: zádverie, vstupná chodba, obývacia izba, kuchyňa, špajz, kúpeľňa s WC.​ Medziposchodie tvoria dve izby obývacia izba s výstupom na terasu a spálňa s vstupom na balkón. Na druhom podlaží sú tri detské izby, oddychová časť, kúpelňa a samostatné WC.
Dom je čiastočne zrekonštruovaný. Má vymenené pôvodné okná za plastové​, vchodové dvere, novú fasádu, chodníky. Vnútro rodinného domu je pripravené na rekonštrukciu. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: plyn, elektrinu, vodu z obecného vodovodu a obecnú kanalizáciu. Na pozemku sa nachádza hospodárska budova s využitím letnej kuchyne, skladu na drevo a náradie. Podrobnejšie informácie Vám poskytneme pri obhliadke.​
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, kompletného právneho servisu RE/​MAX, vybavenia úveru a všetkých činností spojených s prepisom energii.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 110 000,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 097-N00521
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Obec Kamienka
Okres Humenné
Kraj Prešovský
Zastavaná plocha 197 m²
Vlastníctvo Osobné
Pivnica 1
Počet poschodí objektu 1
Druh objektu Tehlová
Balkón 1

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa