Top

Rodinný dom v Hažíne nad Cirochou, na predaj.

Ponúkame vám na predaj rodinný dom v tesnej blízkosti Humenného, v obci Hažín nad Cirochou. Samostatne stojaci dom je postavený v zástavbe rodinných domov, pri hlavnom cestnom ťahu. Je postavený na parcele o rozlohe 1.521 m2. Jednopodlažný dom je sčasti podpivničený,je postavený z tehál na betónových základoch, strecha je sedlová, pokrytá eternitom, okná a dvere drevené, podlahy betónové.
Dispozícia domu: vstupná chodba, dve izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, špajza, tretia izba so samostatným vstupom, pivnica. Za domom je drevená kôlňa a murovaná letná kuchyňa.
Dom má zavedené všetky inžinierske siete – elektrina, voda z obecného vodovodu, kanalizácia, plyn. Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami.
Dom je v pôvodnom stave, je nutná rekonštrukcia. Po rekonštrukcii bude vhodný na celoročné bývanie, prípadne víkendovú chalupu. 11 árová záhrada za domom umožňuje pestovanie poľnohospodárskych plodín rôzneho charakteru.

Bližšie informácie o tejto ponuke budú podané osobne pri obhliadke.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 28 000,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 097-N00474
Stav Pôvodný
Obec Hažín nad Cirochou
Okres Humenné
Kraj Prešovský
Doprava Vlak, Cesta, Autobus
Zastavaná plocha 110 m²
Vlastníctvo Osobné
Pivnica 1
Počet poschodí objektu 1
Občianska vybavenosť Škola, Škôlka, Pošta
Druh objektu Tehlová

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa