Top

REZERVOVANÝ rodinný dom v Humennom.

REZERVOVANÝ samostatne stojaci rodinný dom, s garážou na ulici Pugačevovej v Humennom.
Dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 180 m2 je vo vyhľadávanej lokalite Sídliska I v Humennom. Ak chcete bývať alebo podnikať v tejto lokalite ste na správnej adrese.

Dom je postavený z tehál so sedlovou strechou pokrytou plechom, orientovaný je sever/juh. Stojí na krásnom rovinatom pozemku o rozlohe 886 m2 z toho je 463 m2 slnkom zaliata záhrada. Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca garáž s hospodárskou budovou.
Dispozícia domu:
Prízemie tvorí predsieň, chodba, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, denná miestnosť, špajz, Wc a kotolňa so vstupom na dvor.
Na poschodí je chodba, obývacia izba s výstupom na balkón, spálňa, nedokončená izba s výstupom na balkón, pôjd, kúpeľňa s WC.

Rodinný dom je v pôvodnom ale zachovalom stave. V dome boli vymenené okná za plastové, vstupné dvere, minulý rok bol vymenený plynový kotol. Šesť izbový dom je obytný a priestranný s
krásnou záhradou ktorá umožňuje relax, pestovanie zeleniny, alebo možnosť výstavby….

Dom je napojený na všetky inžinierske siete, elektrina, voda z mestského vodovodu, plyn, kanalizácia na pozemku je aj vlastná studňa. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom /protherm/.
Výhodou rodinného domu je výborná lokalita, mesačná réžia /140€/,vyhľadávaná lokalita blízko do mesta. Frekventovaná ulica vhodná aj na podnikanie.
Bližšie informácie Vám budú poskytnuté pri osobnej obhliadke nehnuteľnosti, alebo v sídle realitnej kancelárie na ulici Laboreckej 17 v Humennom.
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, kompletného servisu Re/Max, vybavenia úveru a všetkých činnosti spojených s prepisom energií.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 165 000,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 097-N00509
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Obec Humenné
Okres Humenné
Kraj Prešovský
Doprava Cesta
Zastavaná plocha 423 m²
Vlastníctvo Osobné
Počet poschodí objektu 1
Občianska vybavenosť Škola, Škôlka, Zdravotnícke zariadenia, Pošta, Supermarket, Kompletná sieť obchodov a služieb
Druh objektu Tehlová
Balkón 1

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa