Top

Rodinný dom či chalupa v panenskej prírode Dolné Mladonice

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom vhodný na trvalé bývanie a tiež, vzhľadom na lokalitu, na chalupárčenie a oddych. Nachádza sa v obci Dolné Mladonice, obklopenej neskutočne krásnou panenskou prírodou Krupinskej planiny.

Dom je situovaný na prevažne rovinatom pozemku s rozlohou 840m2. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa a zaujímavosťou je vyhňa, s ktorou sa zachovalo kus histórie a ľudovej kultúry. Majiteľ ju v súčasnosti využíval na uskladnenie palivového dreva.

Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou pred cca 5 rokmi vrátane novej strechy, verandy a úpravy okolia.
Okná miestností sú orientované na juh a západ, to znamená, že je presvetlený slnkom väčšinu dňa.

Dispozícia domu:
Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, z ktorej je prechod do veľkej obývacej miestnosti s krbom a samostatný vchod do kuchyne s rohovou kuchynskou linkou. Kuchyňa má svoj vlastný vstup aj z vonkajšej verandy. V obývačke je francúzske okno a za ním sa nachádza vydláždená terasa. Na prízemí ešte nájdeme toaletu a bojler v samostatnej miestnosti.
Na poschodie sa z chodby dostaneme po drevenom schodisku.
Nachádza sa tu priestranná spálňa s francúzskym oknom, 2 menšie spálne, kúpeľňa so sprchovacím kútom a 1 veľká samostatná izba (hosťovská) s francúzskym oknom, s výstupom na vrchnú terasu a so svojou vlastnou toaletou a sprchovacím kútom.
Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom krbu v obývačke a prieduchmi do ostatných izieb, ktoré zabezpečujú teplo v celom dome. Okrem toho sa v každej miestnosti nachádzajú elektrické konvektory.

Dom je ihneď obývateľný bez ďalších potrebných úprav. Nový majiteľ ocení pokoj v okolí a možnosť výletov na krásne miesta ako napr. starobylá Vartovka v okresnom meste Krupina vzdialenom 10 km, majestátna hradná pevnosť Bzovík vzdialená cca 4 km, množstvo rančov s možnosťou jazdy na koni a veľa iných turistických a kultúrnych zaujímavostí.

Radi si s Vami dohodneme obhliadku a poskytneme ďalšie informácie na tel. čísle 0911 111 352


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 135 000,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 138-N00047
Stav Kompletná rekonštrukcia
Obec Dolné Mladonice
Okres Krupina
Kraj Banskobystrický
Zastavaná plocha 130 m²
Vlastníctvo Osobné
Počet poschodí objektu 1
Druh objektu Tehlová

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa