Top

Rekreačná chata na Monike na Domaši, na predaj.

Realitná kancelária REMAX Vám ponúka na predaj útulnú zrekonštruovanú chatu na Domaši, v časti Poľana – Monika. Chata sa nachádza v miernom kopci, s nádherným výhľadom na vodnú nádrž, od ktorej je vzdialená cca 500 m.
Murovaná chata s novou plechovou strechou je trojpodlažná. Na prízemí sa nachádza chodba, kuchyňa, z ktorej je vchod do veľkej miestnosti, ktorá bola vytvorená z pôvodnej garáže, toaleta so sprchou a sklad náradia. Na poschodí sa sa nachádza vstupná chodba, veľká obývacia izba s krbom a výstupom na terasu, toaleta a kuchyňa, z ktorej vedú schody do podkrovia. V podkroví sa nachádza jedna veľká oddychová miestnosť so šiestimi miestami na spanie, z ktorej je výstup na balkón. Obytné a oddychové miestnosti sú obložené dreveným obkladom a na stropoch sú drevené kazety.
V nehnuteľnosti sú zavedené inžinierske siete: elektrina, voda z verejného vodovodu, odkanalizovaná je do žumpy, vykurovaná je krbom na tuhé palivo, varenie je zabezpečené plynovými sporákmi na bomby s propán butánom.
Okolie chaty je upravené, vysadené okrasné stromčeky, dostatok miest na parkovanie. Vzadu sa nachádza zastrešená drevená posiedka s grilom.

Bližšie informácie Vám budú poskytnuté pri osobnej obhliadke nehnuteľnosti. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, kompletného právneho servisu RE/​MAX a všetkých činností spojených s prepisom energii.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 130 000,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 096-N00306
Obec Holčíkovce
Okres Vranov nad Topľou
Kraj Prešovský
Zastavaná plocha 47 m²
Umiestnenie objektu Polosamota
Druh objektu Tehlová

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa