Top

Pozemok v obci Kochanovce, na predaj.

Realitná kancelária Re/max Vám ponúka na predaj pozemok v obci Kochanovce, vzdialenej len 2 km od Humenného.
Rovinatý pozemok o rozlohe 834 m2 /o rozmeroch cca 11 x 75 m / s orientáciou východ/západ, je umiestnený v zastavanej časti obce s plne dostupnými inžinierskými sieťami/elektrina, voda, plyn, kanalizácia/ Vstup na pozemok je z asfaltovej komunikácie.
Výhody: blízkosť do mesta Humenné, vyhľadávaná lokalita, ticha ulička v zastavanej časti obce, vhodný na výstavbu rodinného domu s využitím rekreačného pozemku na oddych alebo relax. V obci sa nachádza materská škola, detské ihrisko, polyfunkčné, futbalové ihrisko, obchod a oddychová zóna.

Bližšie informácie Vám budú poskytnuté pri osobnej obhliadke nehnuteľnosti, alebo v sídle realitnej kancelárie na Laboreckej 17 v Humennom.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, kompletného právneho servisu RE/MAX, vybavenia úveru a všetkých činností spojených s prepisom energií.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 25 000,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 097-N00507
Obec Kochanovce
Okres Humenné
Kraj Prešovský
Doprava Vlak, Cesta, MHD
Druh pozemku Pre bývanie
Charakter okolitej zástavby Obytná
Občianska vybavenosť Škôlka

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa