Top

Pozemok v obci Jasenov, na predaj.

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka pozemok v obci Jasenov, na predaj.
INVESTIČNÝ POZEMOK o výmere 931 m2 vedený ako trvalý trávnatý porast je obdĺžnikového tvaru s rozmermi 24 × 42 m. Nachádza sa za výstavbou rodinných domov v tichej časti pod Jasenovským hradom, čo robí pozemok zaujímavým. Dostupnosť inžinierskych sieti je cca 350 m. Jednou z možností zriadenia je navŕtať vlastnú studňu a elektrinu získať z fotovoltických panelov. K pozemku vedie poľná cesta, ktorá patrí obci Jasenov. Pozemok je vhodný na investíciu a budúcu výstavbu. Financie investované do nehnuteľnosti nestrácajú svoju hodnotu a z dlhodobého hľadiska ceny nehnuteľnosti rastú. Momentálne využitie záhrada, chov včiel, rekreácia a oddych. Bližšie informácie Vám poskytneme na osobnej obhliadke, alebo v sídle realitnej kancelárie RE/MAX Absolute1 so sídlom na ulici Laboreckej v Humennom.
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie kompletného právneho servisu RE/MAX, vybavenia úveru a všetkých činnosti spojených s prepisom.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 22 000,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 096-N00311
Obec Jasenov
Okres Humenné
Kraj Prešovský
Komunikácia Neupravená
Druh pozemku Trvalý trávnatý porast
Umiestnenie objektu Polosamota

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa