Top

Penzión a reštaurácia Adria v Snine, na predaj.

Realitná kancelária REMAX Vám ponúka na predaj útulný penzión s reštauráciou Adria, ktorý sa nachádza na ulici 1. mája v širšom centre mesta Snina. Zariadenie poskytuje komplexné stravovacie a ubytovacie služby pre jednotlivcov aj celé skupiny a ponúka priestory pre organizovanie rodinných osláv, svadieb a školení.

Stravovaciu časť tvorí reštaurácia s letnou terasou, nočný bar, kuchyňa, veľká reštauračná sála na organizovanie spoločenských podujatí, dva spoločenské salóniky, kancelária, skladovacie priestory, sociálne zariadenia, kotolňa a technické miestnosti. Na prízemí sa nachádza aj predajňa zdravotníckych potrieb. V letnom období je k dispozícii posedenie na vonkajšej terase.
Ubytovanie je zabezpečené v penzióne, ktorý ponúka 14 dvojposteľových izieb, 2 apartmány a 3 garáže pre ubytovaných hostí.
Ponúkaná nehnuteľnosť je dvojpodlažná, postavená na pozemku o rozlohe 1.174 m2. Je postavená z pórobetónových tvárnic, pokrytá plechom a bazénovou fóliou. Okná a dvere sú plastové. Bola realizovaná v troch etapách. V roku 1997 bola postavená malá reštaurácia a bar, v roku 2001 bola postavená veľká reštauračná sála, kuchyňa, zdravotnícke potreby, kotolňa a v roku 2010 bol skolaudovaný penzión.
Inžinierske siete: elektrina, voda z verejného vodovodu, odkanalizovanie do mestskej kanalizácie, vykurovanie a ohrev plynom a solárnymi panelmi.

Bližšie informácie o ponúkaných službách a turistických možnostiach v okolí nájdete na oficiálnej stránke penziónu www.adria-snina.sk. Cena ponúkanej nehnuteľnosti bude odprezentovaná len vážnym záujemcom v sídle realitnej kancelárie na Laboreckej ulici č. 17 v Humennom, alebo pri osobnej obhliadke nehnuteľnosti.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 1 350 000,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 096-N00307
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Obec Snina
Okres Snina
Kraj Prešovský
Doprava Vlak, Cesta, MHD, Autobus
Zastavaná plocha 828 m²
Umiestnenie objektu Centrum obce
Rok kolaudácie 2010
Počet poschodí objektu 2
Druh objektu Zmiešaná

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa