Top

Obchodno-kancelárske priestory, na prenájom.

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom obchodno- kancelárske priestory na ulici Sninskej v Humennom.
Priestor sa nachádza na 1.nadzemnom podlaží v polyfunkčnej budove, na prízemí je plne funkčná prevádzka pizzerie. Priestor je o rozlohe 60 m2, pozostáva z dvoch miestnosti, kuchynky v spodnej časti a kúpeľne spojenej s Wc.
Priestor je zrekonštruovaný položené boli plávajúce podlahy v kombinácii s dlažbou, na stenách sú nové stierky, vymenené boli interiérové dvere s obložkami a vchodové dvere. Kúpelňa je obložená keramickým obkladom je tam vaňa, umývadlo a Wc.
Priestor je vhodný pre všetky typy prevádzky po zariadení aj na bývanie s využitím sedenia pod altánkom a kúskom záhrady. Vykurovanie je zabezpečené centrálne elektrickým kotlom, voda je mestská, odpad je zvedený do kanalizácii.
Výhodou ponuky je vysoký pohyb ľudí blízkosť na južné námestie-centrum mesta. Okamžite voľný s možnosťou zariadenia podľa potrieb.
Prenajímateľ požaduje jednomesačné nájomné vo výške 350 eur plus jednomesačný depozit. Bližšie informácie Vám budú poskytnuté pri obhliadke nehnuteľnosti, alebo v kancelárii na ulici Laboreckej 17 v Humennom.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
350,00 EUR
ID nehnuteľnosti 097-N00517
Stav Kompletná rekonštrukcia
Obec Humenné
Okres Humenné
Kraj Prešovský
Zastavaná plocha 92 m²
Počet poschodí objektu 1
Druh objektu Tehlová

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa