Top

Novostavba 4i RD v Slovenskom Grobe časť Malý Raj

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom so záhradou situovaný v okrajovej časti obce Slovenský Grob, v novej dynamicky sa rozvíjajúcej štvrti Malý raj.

Jednopodlažný montovaný rodinný dom, bez podpivničenia, s podkrovím na odkladanie vecí má zastavanú plochu 88 m2 a úžitkovú plochu 74 m2. RD je súčasťou dvojdomu skolaudovaného v roku 2017.
Pozostáva zo štyroch obytných miestností a príslušenstva. Kuchyňa s kuchynskou linkou so spotrebičmi je priestorovo prepojená s jedálenským kútom a obývacou miestnosťou. V kúpeľni s toaletou, so sprchovacím kútom sa nachádza ohrevný kotol značky Viessmann.
V obývacej izbe sú krbové kachle na tuhé palivo a dom je napojený na alarm.
Povrchy podláh sú tvorené keramickými dlažbami, v obytných miestnostiach vinylovými podlahami, v kúpeľni a WC je použitý keramický obklad.

Krásne udržiavaná záhrada s množstvom zelene a okrasných rastlín a stromov so závlahovým systémom a studňou má rozlohu 363 m2, so spevnenou parkovacou plochou (parkovanie pre 2 osobné vozidlá) a z bočnej časti domu je terasa s vymurovaným priestorom na grilovanie. Na parkovacie státie sa pohodlne dostanete cez elektricky ovládanú bránu.

Dom sa dá kúpiť ako samostatná jednotka, ale aj ako celok, kde pripájam 3D vizualizáciu celého dvojdomu: https://rem.ax/3SPFoKI

Atraktívna lokalita Malý Raj s výhľadom na Karpaty je od Bratislavy vzdialená len 13 km. Vybudovanie nového obchvatu významne urýchlilo a zjednodušilo dopravné napojenie na Bratislavu ako aj iných miest. V blízkosti sa nachádza OC Monar, Tesco, Dm drogéria, a iné služby. Príjemnou súčasťou je aj relax zóna s jazierkom s detským ihriskom, ktoré predstavuje odpočinok nielen pre deti, ale aj dospelých. V tesnej blízkosti sa nachádza aj chránená prírodná rezervácia s krásnou prírodou. Lokalita má vybudované aj cyklotrasy až do Pezinka a poskytuje tak dostatočné možnosti športového vyžitia ako aj výletov do blízkych Karpát.

Ak vás tento dom zaujal, dohodnite si obhliadku.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný realitný a právny servis.​ Financovanie je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru a s jeho vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 260 000,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 140-N00226
Stav Novostavba
Obec Slovenský Grob
Okres Pezinok
Kraj Bratislavský
Zastavaná plocha 88 m²
Vlastníctvo Osobné
Rok kolaudácie 2017
Druh objektu Montovaná

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa