Top

Na prenájom obchodné priestory 460m2 na prízemí, Laborecká ul., Humenné

Exkluzívne ponúkame na prenájom obchodný priestor o rozlohe 460 m2 situovaný na prízemí polyfunkčnej budovy na Laboreckej 17 na sídlisku III v Humennom, v ktorej má sídlo okrem iných prevádzok aj Okresný súd Humenné.
Priestor pozostáva z otvorenej dispozície, konkrétne veľkej klimatizovanej predajnej časti, menších skladových priestorov, kancelárie a sociálnej časti. Je čiastočne zrekonštruovaný a so samostatným meraním energií a je možné ho rôzne dispozične upravovať.
Hlavný vstup do prevádzky je z terasy od veľkého parkoviska. Zásobovanie je možné dvoma samostatnými vchodmi s nákladnou rampou v zadnej časti z vlastného uzamykateľného dvora.
Priestor si je možné prenajať aj s terasou (vyše 100 m2) bezprostredne pred priestorom, resp. s uzamykateľným oploteným dvorom s nákladnými rampami za ním (666 m2).
Obchodný priestor sa nachádza v budove uprostred veľkého sídliska s kompletnou občianskou vybavenosťou a zvýšeným pohybom osôb. V bezprostrednej blízkosti je Okresný súd Humenné, zdravotné stredisko, lekáreň, reštaurácie, kaviareň, cukráreň, piváreň, potraviny, advokátska a realitná kancelária, atď.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
5,00 EUR
ID nehnuteľnosti 097-N00423
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Obec Humenné
Okres Humenné
Kraj Prešovský
Doprava Vlak, Cesta, MHD
Vlastníctvo Osobné
Umiestnenie objektu Sídlisko
Druh objektu Zmiešaná

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa