Top

Na predaj pozemok v obci Nový Život časť Eliášovce

RE/MAX exkluzívne ponúka zaujímavú investičnú príležitosť!
Na predaj je pozemok v obci Nový Život v katastrálnom území Eliášovce. Pozemok sa nachádza v blízkosti vodného toku Malý Dunaj. Podľa súčasne platnej územnoplánovacej dokumentácie obce je určený na poľnohospodársku výrobu.

Výmera pozemku je 2.002 m2 a je umiestnený na rovinatom teréne. Má lichobežníkový tvar, šírka pozemku je rovnobežná s prístupovou cestou o je o rozmere 50 m a dĺžka pozemku kratšej strany je 34 m. Prístup na pozemok je z časti spevnená komunikácia a z časti poľná cesta. V súčasnosti sa pozemok aktívne využíva na poľnohospodársku činnosť.

Pešou dostupnosťou od pozemku sa nachádza Vodácka základňa – požičovňa lodí, umožňujúca splav Dunaja. Eventový priestor Stodola Jelka zasa ponúka možnosť usporiadania rôznych spoločenských akcií.

V blízkosti obce môžete využiť na aktívny relax golfové ihrisko v obci Hrubá Borša, taktiež sa v okolí nachádza turistická atrakcia vodný kolový mlyn Jelka.

Čo sa týka občianskej vybavenosti, tak v obci Nový Život sa nachádza základná a materská škola, obecná polícia, kostol, potraviny COOP Jednota, hostinec, kaviareň, reštaurácia atď.. Obec má takmer 2.300 obyvateľov

Info o cene v RK.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 20,00 EUR / za m2
ID nehnuteľnosti 096-N00229
Obec Nový Život
Okres Dunajská Streda
Kraj Trnavský
Druh pozemku Ostatné
Umiestnenie objektu Okraj obce

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa