Top

Na predaj objekt (bytový dom), Kupeckého ul., Bratislava

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj objekt – bytový dom s vynikajúcou polohou na Kupeckého ul. v Bratislave v mestskej časti Ružinov -Nivy. Bytový dom pozostávajúci v súčasnosti zo 4 bytových jednotiek stojí na parcele o výmere 247m2 a je riešený ako objekt v rádovej zástavbe v tvare písmena „L“ v území určenom na bytovú zástavbu.

V súčasnosti je objekt trojpodlažný (jedno podzemné a dve nadzemné podlažia + podkrovie). V budúcnosti je možnosť nadstaviť ďalšie dve podlažia plus obytné podkrovie, čím by tento bytový dom ponúkal cca. 12-15 bytových jednotiek, prípadne kombináciu bytových jednotiek a komerčných nebytových priestorov. Objekt je čiastočne podpivničený, cca. pod polovicou objektu sú podzemné priestory pre pivničné kobky.

K bytovému domu je možné dokúpiť 16 parkovacích miest v podzemnej garáži, ktoré sa nachádzajú v novostavbe v bezprostrednej blízkosti (15m) od bytového domu.

Objekt je vhodný na kompletnú rekonštrukciu a/alebo nadstavbu.

Detailnejšie informácie a taktiež informácie o cene získate v RK.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj Info o cene v RK / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 096-N00115
Stav Pôvodný
Obec Bratislava - Ružinov
Okres Bratislava II
Kraj Bratislavský
Zastavaná plocha 189 m²
Počet poschodí objektu 2
Druh objektu Tehlová

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa