Top

Na predaj nebytové priestory 91,95 m2 so vstupom z chodníka v Dúbravke

Realitná spoločnosť RE/MAX vám exkluzívne ponúka na predaj nebytové, v súčasnosti kancelárske priestory, na prízemí bytového domu z roku 2000 na Cabanovej 13/A v Dúbravke.

Pôvodne jeden otvorený veľkometrážny nebytový priestor o výmere 91,95m2 je v súčasnej dobe dispozične rozdelený sadrokartónovými priečkami na 4 samostatné miestnosti (1 je priechodná), kuchynku, toaletu, chodbu a zádverie. Priestory je možné vďaka pôvodne otvorenej dispozícii a dostatočnému počtu okien orientovaných na 3 svetové strany ľubovoľne rozdeliť podľa potrieb nového vlastníka.

V dvoch miestnostiach sú pozdĺž celej steny vstavané skrine na mieru. V priestoroch je štruktúrovaná kabeláž, klimatizácia a zabezpečené sú alarmom, bezpečnostnými vstupnými dverami a vonkajšími roletami a mrežami na oknách.

Priestory sú dobré viditeľné a dostupné priamo z chodníka a prístup k nim je bezbariérový. Sú vhodné na kanceláriu, obchodnú prevádzku, salón krásy alebo aj ambulanciu. V susedstve je zubná ambulancia, obchodná spoločnosť, jazyková agentúra. Možnosť prenajať si vyhradené parkovacie miesto priamo pred priestorom od mestskej časti Dúbravka.

Prevádzkové náklady:
149,83 EUR/mes./priestor plus el. energia
10,40 EUR/mes./garáž

CENA: 84.167,- EUR + DPH = 101.000,- EUR vrátane provízie a kvalitného realitného servisu RE/MAX, čo je vynikajúca cena 915,- EUR/m2 + DPH.

K priestorom je možné dokúpiť veľkometrážnu (25,15m2) samostatne uzatvárateľnú garáž priamo v suteréne bytového domu, ktorá sa dá používať okrem parkovania aj ako sklad za doplatok 11.250,- EUR + DPH = 13.500,- EUR. Priestory je samozrejme možné kúpiť aj samostatne bez garáže. Garáž však v súčasnosti samostatne nepredávame!


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 84 167,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 096-N00148
Stav Kompletná rekonštrukcia
Obec Bratislava - Dúbravka
Okres Bratislava IV
Kraj Bratislavský
Rok kolaudácie 2000
Druh objektu Zmiešaná

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa