Top

Dva rodinné domy na jednom pozemku v Sedliskách na predaj.

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy postavené na jednom pozemku v obci vzdialenej 8 km od Vranova nad Topľou, situované pri hlavnej ceste v smere SK-VT.
Bungalov skolaudovaný v roku 2004 je postavený vzadu na pozemku o rozlohe 1503 m2. Je z pórobetónových tvárnic so sedlovou strechou pokrytou kanadským šindľom, má plastové okná, plávajúce podlahy v kombinácii s keramickou dlažbou. Pozostáva z vstupnej chodby – zádveria, kuchyne, obývacej izby, chodby, štyroch neprechodných izieb / v dvoch sú vstavané skrine/, kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom, samostatného WC a špajze. Za domom je zastrešený altánok s kozubom a pivnica, pred domom bazén a 3x garáž.
V dome sú zavedené inžinierske siete: elektrina, voda z obecného vodovodu, obecná kanalizácia, vykurovaný je ústredným kúrením na plyn.

Predný dom je dvojpodlažný, postavený na pozemku o rozlohe 617 m2. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, komora, kúpeľňa s vaňou, WC, kotolňa a pivnica. Na hornom podlaží sú 4 neprechodné izby. Dom je čiastočne zrekonštruovaný.Je zateplený s novou fasádou, má plastové okná a novú strechu z vlnitého plechu. Má zavedené všetky inžinierske siete a samostatné meranie.
Pozemok je upravený, vysadené okrasné dreviny, osvetlený, vydláždený, oplotený kovaným plotom s elektrickou bránou.
Nehnuteľnosti sú perfektne udržiavané, vhodné k okamžitému nasťahovaniu rodiny s deťmi a starých rodičov…

Bližšie informácie budú poskytnuté pri obhliadke.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, kompletného právneho servisu RE/MAX, vybavenia úveru a všetkých činností spojených s prepisom energii.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 185 000,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 097-N00429
Stav Pôvodný
Obec Sedliská
Okres Vranov nad Topľou
Kraj Prešovský
Doprava Cesta, Autobus
Zastavaná plocha 365 m²
Vlastníctvo Osobné
Rok kolaudácie 2004
Počet poschodí objektu 1
Občianska vybavenosť Škola, Škôlka, Pošta, Supermarket
Druh objektu Zmiešaná

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa