Top

Chalupa v obci Zubné, na predaj.

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj chalupu s veľkým pozemkom v obci Zubné, vzdialenej cca 19 km od Humenného a 9 km od Sniny.
Dom postavený na parcele o rozlohe 4044 m2 je jednopodlažný, čiastočne podpivničený, orientovaný je sever-juh. Stavba je zmiešaná so sedlovou eternitovou strechou. Dom je neužívaný.
Gazdovský dom pozostáva z chodby, kuchyne a dvoch izieb. Je v pôvodnom stave postavený na rozsiahlom pozemku. V blízkosti sú inžinierske siete. Popred pozemok vedie asfvaltová komunikácia. Pozemok je mierne svahovitý v zadnej časti sú vysadené ovocné stromy. Dominantou tejto ponuky je pozemok, ktorý je široký 44m a dlhý 74m. Vhodný na stavbu dvoch rodinných domov. Inžinierske siete sú dostupné na hranici pozemku. V obci sa nachádza elektrina, plyn, vodu užívajú ľudia z vlastnej studne a odkanalizovaný sú do žumpy.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, kompletného právneho servisu RE/MAX, vybavenia úveru a všetkých činností spojených s prepisom energii.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 25 000,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 097-N00514
Stav Pôvodný
Obec Zubné
Okres Humenné
Kraj Prešovský
Zastavaná plocha 740 m²
Vlastníctvo Osobné
Počet poschodí objektu 1
Druh objektu Zmiešaná

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa