Top

Budova na Sídl. pod Sokolejom, na prenájom.

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka budovu obchodu a služieb na sídlisku pod Sokolejom v Humennom, na prenájom. Budova sa nachádza na začiatku sídliska, v tesnej blízkosti hlavnej cesty. Samostatne stojaca jednopodlažná, nepodpivničená budova postavená na pozemku 233 m2. Je orientovaná východ/západ.

Konštrukcia stavby je z prefabrikovaného železného skeletu, nosná časť je po obvode, tým sa dá celý priestor otvoriť. Je drevenou stavbou, upravená fasádou, má rovnú plechovú strechu, okná sú drevené, vstupné dvere do predajne sú plastové. Podlaha je keramická, kombinovaná s PVC v kancelárii. Strop je kazetový, znížený ukončený stropnými kazetami v ktorých sú zabudované svetlá.

Budova je priestranná a presvetlená o rozlohe 233 m2. Pozostáva z predajnej časti, skladových priestorov, kancelárie a sociálneho zariadenia. V budove sa nachádza chladiarenský box a samostatný vstup pre zásobovanie. V zadnej časti je na budovu napojený plechový sklad/bývala strojovňa/. Parkovanie je zabezpečené pred budovou pre štyri osobné autá.
Budova je napojená na inžinierske siete elektrinu, vodu a kanalizáciu. Vhodná je na skladové priestory, nákupné stredisko, relaxačné centrum, detské centrum, salón krásy, lekáreň, pizzériu, nočný klub..
Prenajímateľ požaduje mesačný nájom vo výške 600 eur a dvojmesačný depozit vo výške mesačného nájmu. V cene nájmu nie sú zahrnuté preddavky za energie.

Bližšie informácie ohľadne tejto ponuky Vám budú poskytnuté pri osobnej obhliadke prevádzky, alebo v sídle realitnej kancelárie na Laboreckej ulici v Humennom.​

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, kompletného právneho servisu RE/​​MAX, vybavenia úveru a všetkých činností spojených s prepisom energii.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
600,00 EUR
ID nehnuteľnosti 096-N00318
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Obec Humenné
Okres Humenné
Kraj Prešovský
Zastavaná plocha 233 m²
Vlastníctvo Osobné
Počet poschodí objektu 1
Druh objektu Drevená

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa