Top

3 izbový byt na Sídl. pod Sokolejom, na predaj.

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka slnečný 3 izbový byt na Sídlisku pod Sokolejom v Humennom, na predaj.
Nehnuteľnosť je v družstevnom vlastníctve, nachádza sa na 6/​8 poschodí s rozlohou 67 m2, ide o stredový byt. Orientovaný je východ/západ.

​Byt pozostáva z vstupnej chodby, obývacej izby s výstupom na lodžiu, spálne, detskej izby, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. K bytu patrí murovaná pivnica v suteréne bytového domu.
​Byt je v pôvodnom a zachovalom stave, vymenené sú okná za plastové. Bytový dom je zateplený a upravený fasádou s novou strechou. Suterén, schodiská sú vydlaždené a čisté. Od prízemia je nový výťah s bezbariérovým vstupom. Bytový dom je zabezpečený elektronickým vrátnikom.

Veľkou výhodou tohto bytu je pôvodný stav, ktorý si viete zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. Nakoľko ide o najmladšie sídlisko v Humennom je tu dostatok detských ihrísk a plná občianska vybavenosť. Bližšie informácie Vám poskytneme na osobnej obhliadke, alebo v sídle realitnej kancelárie RE/MAX Absolute1 so sídlom na ulici Laboreckej v Humennom.
​Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, kompletného servisu RE/​MAX, vybavenia úveru a všetkých činnosti spojených s prepisom energií.


Všetky nehnuteľnosti prezentované na tejto stránke pochádzajú výhradne z ponuky realitnej siete RE/MAX Slovensko a jej certifikovaných realitných maklérov. V prípade záujmu o ktorúkoľvek nehnuteľnosť, Vám v spolupráci so zodpovedným realitným maklérom RE/MAX veľmi radi pomôžeme.


Exkluzívne v RE/MAX
Cena predaj 75 000,00 EUR / Za nehnuteľnosť
ID nehnuteľnosti 096-N00313
Dispozícia 3-izb.
Stav Pôvodný
Obec Humenné
Okres Humenné
Kraj Prešovský
Doprava MHD, Autobus
Výťah 1
Vlastníctvo Osobné
Pivnica 1
Číslo poschodia v dome 6
Počet poschodí objektu 8
Občianska vybavenosť Škola, Škôlka, Pošta
Druh objektu Panelová

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám s kolegami zo siete RE/MAX rád poskytne:

Mgr. Ing. Alexander Krajňak

Tel.: +421 917 444 111
E-mail: alexander.krajnak@re-max.sk

Realitná kancelária
RE/MAX Absolute, Drieňová 34
821 02 Bratislava, Slovensko

(mapa)

Vaše meno
Váš e-mail
Váš telefón
Vaša správa